Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова

Харків, вул. Університетська, 5

+38 (057) 731 35 68

ticket@museum.kh.ua

museum.kh.ua

Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова

Запрошуємо відвідати Харківський історичний музей - найкраще місце для вивчення історії!

Наші виставки відчинені для відвідувачів щодня (окрім понеділка) з 09:30 - 17:00

Харківський історичний музей ім. М.Ф. Сумцова - один з найбільших музеїв України. Щорічно музей приймає більше 200 тисяч відвідувачів. Наша фондова колекція нараховує більше 330 тисяч предметів.

Це головний музей, де найповніше висвітлена історія Слобідської України. На основній експозиції та тематичних виставках можна отримати вичерпну інформацію про історію нашого краю від часів давньої кам'яної доби (палеоліту) до сьогодення.

Якщо ви у Харкові вперше - обов'язково відвідайте наш музей! В жодному музеї ви не дізнаєтеся про Харків і Слобожанщину так багато, витративши так мало часу.

Наш музей - єдиний в Україні, що "має" власну станцію метро - "Історичний музей", тому до нас дуже легко дістатися. Біля нашого музею теж цікаво! Навколо будівлі розміщена постійна виставка військової техніки, а також половецькі кам'яні статуї.

У нашому музеї зберігається єдиний в Україні гетьманський прапор 17 століття, що належав Іванові Мазепі та ще двом гетьманам. Будівля музею є однією із найбільш впізнаваних у Харкові.

Це один з найдешевших способів провести власне дозвілля. Квиток на коштує від 8 до 35 грн.

В музеї сім’єю!

В рамках проекту «В музеї сім’єю!» кожної третьої суботи місяця для сімейних пар та сімей з дітьми - безкоштовний вхід до всіх експозицій!

У нас є швидкий безкоштовний WiFi!

Кожної третьої середи місяця для пенсіонерів — безкоштовний вхід до всіх експозицій та виставок.

Договір оферти, Політика конфіденційності, Доставка та оплата


Задати питання організатору

Задати питання, залишити відгук чи побажання щодо роботи